Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola
Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Twardorzeczce
na rok szkolny 2023/2024
Rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są w terminie 03.04.2023r. - 07.04.2023r. do złożenia pisemnego „Oświadczenia/Potwierdzenia woli zapisu dziecka do Przedszkola w Twardorzeczce”. Druk jest dostępny na stronie Internetowej zespołu www.gm-twardorzeczka.pl w zakładce Rekrutacja przedszkole 2023/2024 oraz w sekretariacie. Wypełnione i podpisane potwierdzenie proszę złożyć w sekretariacie lub przesłać, na adres e-mail: gm-twardorzeczka@oswiata.org.pl w formie skanu lub fotografii dokumentu. Po wysłaniu proszę o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia czy druk został poprawnie dostarczony.
Rocznik 2017 – kontynuacja (6 latki)
- Adamczyk Mikołaj
- Biegun Miłosz
- Binda Oliwier
- Błachut Kamil
- Bysko Julia
- Cieślik Emilia
- Dudys Nikodem
- Dudys Tymoteusz
- Dziedzic Liliana
10.Gardawska Hanna
11.Hańderek Aniela
12.Hutyra Marek
- Karas Antoni
- Kasperek Gabriela
- Klinot Maksymilian
16.Knapek Hanna
- Kubica Bianka
- Kupczak Aleksandra
- Leszczyńska Alicja
- Łukasik Jan
- Matlas Joanna
- Mizia Iga
- Motyka Jakub
- Pęcikiewicz Nadia
- Piątek Mikołaj
- Piecha Karol
- Piela Adam
- Rzętała Ksawery
- Samulak Hanna
- Siwek Monika
- Szlagor Antonina
- Toczek Anna
Nowo przyjęci:
1.Bondarenko Davyd
2.Cembala Natalia
Rocznik 2018 – kontynuacja ( 5 latki )
1.Białek Bartłomiej
2.Dwornik Jan
3.Drogosz Agata
4.Gawęda Mateusz
5.Hodurek Karolina
6.Kliś Anna
7.Komuniecki Antoni
8.Łukasik Alicja
9.Małysiak Kaja
10.Mizia Antonina
11.Pawlik Krzysztof
12.Syc Franciszek
13.Urbaś Jakub
14.Waliczek Wiktoria
15.Wieczorek Nikodem
Nowo przyjęci:
1.Biegun Tymoteusz
2.Łukasik Amelia
3.Miłek Leon
4.Miłek Natalia
5.Sapeta Michał
Rocznik 2019 kontynuacja ( 4 latki )
1.Baca Eryka
2.Bednarz Zuzanna
3.Cieślik Krzysztof
4.Haczek Amelia
5.Hałat Wojciech
6.Hankus Jagoda
7.Jagosz Julia
8.Jasek Barbara
9.Jasek Katarzyna
10.Krynicka Lilianna
11.Lach Paulina
12.Mieszczak Hanna
13.Misiorek Klara
14.Motyka Iwan
15.Mrózek Dawid
16.Piwowar Adrian
17.Spratek Wojciech
18.Staniszewski Tymon
19.Zielińska Julia
Nowo przyjęci:
1.Brodziński Piotr
2.Dziergas Amelia
3.Pawlus Kacper
4.Piecha Franciszek
5.Rozmus Iga
6.Rubys Aaron
7.Rubys Karol
Rocznik 2020 kontynuacja (3 latki)
1.Kocoń Wojciech
2.Koman Oskar
3.Pawlus Antonina
Nowo przyjęci:
1.Bondarenko Margarita
2.Hałat Maja
3.Jakubiec Nikodem
4.Knapek Helena
5.Matlas Alicja
6.Mlynar Milan
7.Michalski Paweł
8.Motyka Przemysław
9.Szmit Lena
10.Tracz Laura
- Walczak Filip
12.Żubrowski Kajetan
Dzieci nieprzyjęte z powodu zamieszkania w innym obwodzie:
1.Biegun Filip
2.Gibas Jagoda
3.Konior Natalia
4.Lach Maja
5.Matlak Albert
6.Szpak Hanna
7.Śleziak Dawid
Rocznik 2020 (Dzieci nie ujęte w rekrutacji z powodu nie spełnienia kryterium wiekowego):
1.Machnicki Stanisław
2.Pawlus Krzysztof
3.Szlagor Ignacy
4.Chaiński Bartłomiej
Rocznik 2021 (Dzieci nie ujęte w rekrutacji z powodu nie spełnienia kryterium wiekowego):
1.Samulak Zofia
2.Juraszek Milena
3.Tracz Celina
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Twardorzeczce
Piotr Tlałka
Lista osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola została podana do wiadomości w dniu 31.03.2023r.